ЛИЧНОСТИ Вячеслав Шутенко

vyacheslav-shutenko

В’ячеслав Шутенко – професійний український менеджер, підприємець, консультант з управління проектами у сфері бізнесу, PR та медіа.

  • Засновник консалтингового агентства «SHUTENKO Consulting», яке надає комплексні послуги з управління проектами у сфері бізнесу, PR та медіа;
  • Засновник та головний редактор інформаційно-аналітичного порталу «EconomistUA» (www.economistua.com ) про економіку та бізнес.
  • Автор ряду блогів та статей на політико-економічну тематику. Дає коментарі для теле, радіо та інтернет ЗМІ у якості економіста та політичного оглядача.

Має більше ніж 10-ти річний досвід роботи у сфері менеджменту та управління проектами як у державному так і  приватному секторі.

Свою кар’єру розпочав у 2010 році на державній службі. До 2013 року працював начальником відділу інвестиційної діяльності Департаменту економіки, торгівлі та міжнародних відносин Житомирської ОДА. Саме на цій посаді отримав перший практичний досвід роботи у сфері PR та IR (вибудова відносин з інвесторами та формування позитивного інвестиційного іміджу області), а також досвід організації масових іміджевих заходів, зокрема презентацій, форумів, конференцій, круглих столів, прийомів тощо.

Роботу в Житомирській ОДА закінчив у зв’язку із вступом до Дипломатичної академії України при МЗС України (2-га вища освіта). Був включений до складу Вченої ради Академії. Отримав диплом магістра зовнішньої політики з відзнакою за напрямом «Економічна дипломатія». Закінчив ряд додаткових курсів з підвищення кваліфікації, в тому числі закордонних, з питань зовнішньої політики та дипломатії. Серед них: Літня школа НАТО в Чеській Республіці, Польський Інститут дипломатії ім. Ігнація Яна Падеревського в Республіці Польща.

З 2015 року працює у сфері політичного консалтингу (організація політичних кампаній під ключ та міжвиборче супроводження). В 2016 році стає засновником політ-консалтингової компанії «Київстратпро».

У 2018 році увійшов до складу засновників та став головним редактором інформаційно-аналітичного порталу EconomistUA про економіку та бізнес.

Брав активну участь у парламентських виборах 2019 та місцевих виборах 2020 у якості консультанта та керівника виборчих кампаній. З 2019 року – помічник-консультант народного депутата України.

Є спеціалістом ізуправління проектами у сфері бізнесу, PR та політики.