В Україні за станом на 4 листопада офіційно не виявлено захворюваності на грип.

Кількість хворих на ГРВІ нижче епідеміологічного порогу на 32,7%. Про це йдеться в повідомленні Центру громадського здоров’я МОЗ України.

У період з 29 жовтня по 4 листопада показник захворюваності становив 349,2 на 100 тисяч населення, що на 32,7% менше епідеміологічного порогу.

«За даними дозорного епіднагляду за тиждень зареєстровано 38 випадків грипоподібного захворювання і 14 випадків важкої гострої респіраторної інфекції, однак лабораторного підтвердження наявності вірусів грипу немає», — йдеться в повідомленні.

З початку епідемічного сезону в Україні від грипу вакциновано 41,2 тисячі осіб.

Нагадаємо, в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, як в наш організм потрапляє вірус грипу, які симптоми він викликає, і що робити, якщо ви заразилися. Цією інформацією вона поділилася в Facebook.

За словами Супрун, набряк і біль в горлі, кашель, гарячка і головний біль — це не так уже й погано, адже ці симптоми означають, що ваш імунітет активно працює. «Наш організм — головний інструмент боротьби з грипом. А такі симптоми, як гарячка, головний біль, біль в м’язах, в горлі, кашель — і нежить — це захисні реакції організму на вірус, які допомагають з ним боротися» — сказала вона. Міністр розповів, як допомогти організму в боротьбі з вірусом. Потрібно дотримуватися постільного режиму, не навантажувати себе, пити побільше рідини. Бажано, щоб кімнату провітрювали, а в приміщенні робили вологе прибирання.

Print Friendly, PDF & Email