Президент США Дональд Трамп у своєму Твіттері подякував Саудівській Аравії за зниження цін на нафту, незважаючи на напруженість ситуації навколо вбивства журналіста Джамала Хашоггі, передає Reuters.

В твітті Трамп дякує за зниження цін та закликає до подальшого здешевіння нафти, називаючи це «великим податковим скороченням», яке сприятиме росту американської та світової економіки. 

«Ціни на нафту знижуються! Чудово! Це наче велике податкове скорочення для Америки та світу. Насолоджуйтеся!  $54, ще нещодавно було  $82. Дякую Саудівська Аравія, однак давайте знизимо ще!», – написав Дональд Трамп. 

Раніше американський лідер неодноразово нарікав ОПЕК через маніпуляції ринком та занадто низькі показники видобутку нафти і вимагав дій від крупного виробника нафти Саудівської Аравії. 

Крім того сьогодні Трамп повідомив, що не збирається вживати заходів проти Саудівської Аравії у зв’язку з вбивством Джамала Хашоггі, оскільки це може понести за собою втрату головного партнера на Близькому Сході. 

Нагадаємо, що ЦРУ вважає спадкоємного принца Саудівської Аравії Мухаммеда бін Салмана причетного до замовлення вбивства журналіста. Одним з доказів проти принца слугує запис телефонної розмови, яка відбулася одразу після вбивства між членом групи саудівських агентів, які прибули до Стамбула в день вбивства та невідомим чоловіком. В ній агент просить доповісти «шефу» про результати операції. 

Print Friendly, PDF & Email