Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков повідомив, що глава Російської Федерації Володимир Путін і спадкоємний принц Саудівської Аравії Мухаммед бін Салман можуть зустрітися «на полях» Великої двадцятки для обговорення ситуації на нафтовому ринку, передає Интерфакс.

«Цього не можна виключати. ​​Я не знаю, що буде обговорюватися, хоча, безумовно, не можна виключати такого обміну думками», — сказав Пєсков, відповідаючи на питання в ході спілкування з журналістами в середу.

За його словами, очевидним є те, що і Путін і бін Салман будуть присутні на цьому саміті. «Тому, звичайно, так чи інакше, у них буде можливість поспілкуватися на полях», — сказав Пєсков.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп сьогодні заявив, що не має наміру вводити більш суворі санкції проти Саудівської Аравії, незважаючи на докази причетності спадкоємного принца Мухаммеда бін Салмана до вбивства журналіста Джамала Хашоггі у консульстві в Стамбулі. Трамп вважає, що розрив дружніх відносин не вартий того. Крім цього президент запевнив, що таким чином він лише зіграє на руку Китаю та РФ, які отримають можливість перехопити контракти на торгівлю зброєю з Ер-Ріядом.

Print Friendly, PDF & Email