За два дні до виборів у Конгрес діючий президент США Дональд Трамп та його попередник Барак Обама звернулись до електорату, передає Голос Америки. 

Дональд Трамп виступив на підтримку Республіканської партії на мітингах у Джорджії і Теннессі. Підтримуючи  республіканського кандидата в губернатори Джорджії Брайана Кемпа, Трамп сказав, що радикальні демократи хочуть зруйнувати економіку і майбутнє США гігантським тараном.

«Республіканці створюють робочі місця, а демократи — бандитські зграї», — сказав президент, звертаючись до аудиторії.

Він також попередив жителів Джорджії, що кандидат в губернатори від демократів Стейсі Абрамс, яка хоче стати першою темношкірою жінкою-губернатором, може перетворити штат на Венесуелу.

Для Трампа ці вибори мають особливе значення, оскільки покажуть рівень схвалення народом політики республіканців, а отже їх можна розцінювати як рецензію па перші два роки його перебування на посту президента. 

Барак Обама, в свою чергу, виступив на підтримку кандидатів від Демократичної партії. Виступаючи на підтримку сенатора-демократа Джо Донеллі в місті Гері, штат Індіана він нагадав, що відновлення економіки після сильної рецесії 2008 року розпочалося саме при демократах.

Обама звинуватив контрольований республіканцями Конгрес в спробі звести нанівець прогрес, досягнутий при його адміністрації. Він також висміяв той факт, що після заяв Трампа про бажання допомогти простим американцям було скорочено податки для багатих. 

За словами Обами, він створив більше робочих місць за останній 21 місяць на посаді президента, ніж Трамп за свій перший 21 місяць.

Про розстановку сил та перспективи партій на виборах читайте в матеріалі нашої редакції. 

Print Friendly, PDF & Email