Адміністрація Дональда Трампа звернулася до Верховного суду США з проханням дозволити їй припинити програму «мрійників», що захищає сотні тисяч молодих іммігрантів від депортації, передає Голос Америки.

Програма дозволяє молодим людям, яких батьки привезли в США ще дітьми і яких називають «мрійниками», жити і працювати в США на легальних підставах без гарантій надання громадянства.

Білий дім хоче, щоб вища судова інстанція прийняла до розгляду цю справу, хоча апеляційний суд поки не виніс постанови за рішеннями судів першої інстанції, які заборонили Трампу закривати програму. Поки неясно, коли Верховний суд прийме рішення про те, чи буде він розглядати цю справу.

Дональд Трампа вважає, що колишній президент Барак Обама перевищив свої повноваження, коли створив цю програму без схвалення Конгресу.

Майже 800 тисяч молодих людей, прозваних «мрійниками», були нелегально привезені в США їх батьками, коли вони були немовлятами або дітьми. Багато з них вже працюють на благо Америки або відслужили в армії Сполучених Штатів. Для них США рідна країна, єдиний дім який вони знають. 

Нагадаємо, що Трамп зробив боротьбу з нелегальною міграцією головним пунктом спочатку своєї президентської кампанії, а тепер кампанії Республіканської партії до Конгресу. Він зайняв жорстку позицію стосовно караванів біженців, що перетинають Мексику у пошуках кращого життя в Сполучених Штатах. Трамп заявив, що направить на мексиканський кордон для посилення охорони тисячі солдатів, а також, що США не надаватиме мігрантам притулку. 

Print Friendly, PDF & Email