Число військових, яких Пентагон планує надіслати на мексиканський кордон для допомоги прикордонним службам знову зросло. Тепер міністерство оборони США вважає необхідним надіслати 7000 солдат для укріплення кордону, до якого наближаються каравани біженців з країн Центральної Америки. Про це з посиланням на джерело в міністерстві повідомляє Reuters.

Як зазначає чиновник, загальна кількість військового контингенту, який планується розгорнути на кордоні буде змінюватися щодня, але міністерство оборони виділило 7000 військових, які необхідні для оперції підтримки «Вірний патріот» («Operation Faithful Patriot»).

Раніше повідомлялося, що США збирається перекинути 5000 військовослужбовців на прикордонні території. Також Трамп розглядає можливість закриття південного кордону Сполучених Штатів. Таким чином біженці не зможуть просити притулку. Трамп заявив, що це надзвичайна ситуація та пообіцяв зупинити мігрантів. За данними ЗМІ вирішити це питання президент збирається за допомогою спеціального закону. 

Print Friendly, PDF & Email