Представники США попередили, що адміністрація Трампа введе санкції відносно європейських компаній, які беруть участь в будівництві газопроводу «Північний потік — 2», по якому планується поставляти газ з Росії до Німеччини в обхід України.

Про це, виступаючи на енергетичній конференції в Брюсселі заявила заступник директора відділу у справах Європи Держдепартаменту Ніколь Гібсон, передає Голос Америки. За її словами, якщо європейські компанії в цьому році знову візьмуться за прокладання трубопроводу, вони ризикують зіткнутися з «істотними санкціями».

Відмовившись уточнити які-небудь подробиці про ці санкції, Гібсон підкреслила, що Вашингтон не вважає питання про будівництво трубопроводу завершенним. «Дехто каже, що будівництво «Північного потоку — 2» – доконаний факт. Ми на це дивимося не так … Ми закликаємо європейських лідерів зробити так, щоб проект не був реалізований», – закликала вона.

Нагадаємо, Міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас раніше заявляв, що спорудження газопроводу «Північний потік-2» з Росії до Німеччини вже не зупинять навіть санкції США. 

Цю заяву було озвучено після того, як  посол США в Німеччині розіслав у компанії, які беруть участь в будівництві газопроводу «Північний потік-2», попередження про можливі санкції у випадку, якщо вони не вийдуть з проекту.

Print Friendly, PDF & Email