Посол України у США Валерій Чалий звернувся до керівництва корпорації Google з вимогою виправити некоректне зображення анексованого українського Криму як частини Російської Федерації на деяких картах Google Maps.

Чалий наголосив, що некоректне зображення Криму на Google Maps повністю суперечить чіткій та незмінній позиції Адміністрації США, Конгресу США та ООН, передає Громадське. Зокрема, він нагадав, що у Кримській декларації державний секретар США Майкл Помпео наголосив, що «Сполучені Штати ніколи не визнають спробу Росії анексувати Крим».

«Посольство України в США сподівається, що всесвітньо відома корпорація і надалі буде дотримуватися таких високих стандартів та виправить некоректне зображення території Криму на всіх картах Google Maps відповідно до міжнародних норм та документів, а також офіційної позиції Сполучених Штатів», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 5 березня Росія повідомила, що Google перестав позначати Крим українською територією на картах для користувачів Росії.

Крім того в РФ пропонували ввести грошове покарання за зображення Російської Федерації на картах без Кримського півострова у її складі. 

Print Friendly, PDF & Email