Спадкоємний принц Саудівської Аравії заявив, що вбитий журналіст Джамал Хашоггі був небезпечним ісламістом. За інформацією The Washington Post, Мухаммед бін Салман у розмові з зятем президента США Джаредом Кушнером та радником президента з національної безпеки Джоном Болтоном зазначив, що Хашоггі був одним із членів ісламської організації «Брати-мусульмани». 

Як повідомляє видання, розмова мала місце 9 жовтня. тобто за 10 днів до того, як Саудівська Аравія офіційно визнала смерть Джамала Хашоггі. 

Родина журналіста заперечує такі твердження і називає їх безглуздими. За їх словами, він в жодному разі не був небезпечним ісламістом. 

Ер-Ріяд ніяк не прокоментував цю інформацію. 

Тіло Джамала Хашоггі, який зник 2 жовтня в консульстві Саудівської Аравії, досі не було знайдено. Однак при цьому журналіста було офіційно визнано мертвим. Через це Туреччина продовжувала тиснути на королівство з вимогами віддати тіло вбитого Хашоггі. Проте за останньою версією турецьких слідчих Джамаля Хашоггі було задушено в приміщені консульства, а після цього тіло розчинили в кислоті. 

Print Friendly, PDF & Email