Тіло саудівського журналіста Джамаля Хашкаджі, убитого в консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі, було знищено в кислоті.

Про це повідомляє Hurriyet Daily News, передає Укрінформ.

«Турецький чиновник повідомив Washington Post, що тіло вбитого журналіста Джамаля Хашкаджі було знищено в кислоті на території консульства Саудівської Аравії або в сусідній резиденції генерального консула Саудівської Аравії», — повідомляє видання.

Поки офіційних заяв щодо знаходження тіла убитого журналіста немає.

Нагадаємо, саудівський журналіст зник 2 жовтня після того, як зайшов до консульства Саудівської Аравії в Стамбулі.

Згодом слідчі встановили, що журналіст був убитий, а його тіло розчленоване і вивезено з дипвідомства. 23 жовтня ЗМІ з посиланням на заяву глави турецької партії «Ватан» Дога Перінчек повідомили, що фрагменти тіла знайшли в колодязі на території генконсульства Саудівської Аравії в Стамбулі.

У ЗМІ також потрапила інформація про те, що він намір розкрити інформацію про використання Саудівською Аравією хімзброї в Ємені, а Великобританія знала про заплановану змову проти журналіста за кілька тижнів до вбивства.

Вчора Генеральна прокуратура Туреччини за результатами розслідування заявила, що саудівського журналіста задушили, як тільки він зайшов у приміщення консульства Саудівської Аравії.

Print Friendly, PDF & Email