Просування законопроекту, що має на меті залишити в силі санкції проти компаній, пов'язаних з російським олігархом Олегом Дерипаскою, в тому числі - проти російського алюмінієвого гіганта «Русал», в середу застопорилося в Сенаті, передає Голос Америки. 

57 голосами проти 42 сенатори ухвалили рішення про припинення дебатів з цього питання. Таким чином, їм не вдалося набрати 60 голосів, необхідних для прийняття законопроекту.

Нагадаємо, що з 100 сенаторів при нинішньому складі верхньої палати Конгресу 53 сенатора - республіканці, а 47 - демократи.

Отже, доля законопроекту залишається невизначеною.

Нагадаємо, що Сенат виступив за розгляд резолюції, яка засуджує план адміністрації Дональда Трампа щодо пом’якшення санкцій проти російських компаній, пов’язаних з російським олігархом Олегом Дерипаскою. Для підтримки цієї ідеї 11 республіканців приєдналися до демократів. 

Про рішення зняти санкції з російських компаній оголосили в грудні минулого року. Як пояснили в Мінфіні США, умовою зняття обмежень є скорочення долі та впливу Дерипаски у цих компаніях. 

Print Friendly, PDF & Email