Федеральна прокуратура США почала розслідування відносно китайського виробника телекомунікаційного устаткування Huawei Technologies Co. за підозрою в розкраданні комерційної таємниці у його американських партнерів. Це стосується в першу чергу розробок компанії T-Mobile в області роботизованих телефонів, повідомило в середу, 16 січня, видання The Wall Street Journal.

Матеріалів справи вже достатньо, щоб незабаром проти Huawei було висунуто офіційне звинувачення, повідомляє агентство Reuters.

Віце-президент відділу корпоративних комунікацій Huawei Глен Шлос відмовився коментувати повідомлення ЗМІ, але зазначив, що спір про роботизовану технології було вирішено з T-Mobile ще в 2017 році.

В травні 2017 року компанія T-Mobile за рішенням суду присяжних в місті Сіетлі отримала від Huawei компенсацію в 4,8 млн доларів.

За минулі місяці влади США, побоюючись витоку персональних даних, неодноразово застерігали інші країни від використання телекомунікаційного обладнання, що поставляється американськими компаніями-партнерами Huawei. Китайський технологічний гігант кожен раз спростовував ці звинувачення, вимагаючи від США надати докази.

У січні 2019 року менеджер з продажу Huawei в Польщі був заарештований за звинуваченням у шпигунстві на користь китайської розвідки. Після цього Huawei звільнила його.

Нагадаємо, що двох співробітників Huawei покарали за використання iPhone для публікації посту з новорічним привітанням у Twitter.

Джерело

Print Friendly, PDF & Email