Президент Туреччини Реджеп Ердоган закликав Ер-Ріяд прояснити справу про вбивство саудівського журналіста Джамаля Хашоггі, передає Anadolu.

Вбивці саудівського журналіста знаходяться в числі 18 осіб, заарештованих в Саудівській Аравії. Не варто шукати їх де-небудь ще, сказав президент Реджеп Тайіп Ердоган на брифінгу в Анкарі перед вильотом до Парижа.

Турецький лідер висловив упевненість в тому, що влада Саудівської Аравії знають ім’я вбивці або вбивць Хашоггі.

«Злочинці перебувають в числі 15 осіб, які прибули в Стамбул за день до вбивства в саудівському генкосульстві. Упевнений, що допит цих осіб виявить істину», — підкреслив президент.

Відомий саудівський журналіст Джемаль Хашоггі був убитий 2 жовтня в будівлі генконсульства Саудівської Аравії в Стамбулі. Генпрокуратура Туреччини за підсумками розслідування дійшла висновку, що журналіст став жертвою спланованого вбивства. Хашоггі задущили одразу після входу в будівлю. Після цього його тіло було розчленовано і розчинено у кислоті. 

Нагадаємо, що Саудівська Аравія відмовилася видавати підозрюваних у справі. Спадкоємний принц Мухаммед бін Салман у розмові з Джаредом Кушнером назвав Хашоггі небезпечним ісламістом та членом ісламіської органцізації «Брати-мусульмани».

Print Friendly, PDF & Email