Наступне засідання тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради з розслідування нападів на активістів відбудеться на наступному тижні. Про це в коментарі РБК-Україна розповів голова ТСК, народний депутат Борислав Береза.

«Наступне засідання відбудеться 4 січня», — заявив Береза.

Він також зазначив, що поки не має інформації про встановлення слідством замовників у справі про напад на активістку Катерину Гандзюк.

«Якщо слідством будуть виявлені всі, хто замовив Катерину Гандзюк і фактично слідство зможе поставити крапку в цьому питанні — це буде дуже добре. Але поки у мене немає інформації, я не буду коментувати», — додав він.

Раніше Генпрокурор Юрій Луценко заявляв, що замовники та виконавці у справі херсонської активістки сядуть лише тоді, коли для цього будуть знайдені всі факти, на основі яких суд зможе винести справедливе рішення. 

Нагадаємо, що активістка Катерина Гандзюк померла 4 листопада. Офіційною причиною смерті став відрив тромбу. Однак лікарі визначили, що до цього призвели наслідки нападу на активістку. 

31 липня на Гандзюк було скоєно замах: невідомий чоловік підстеріг жінку біля її будинку та виплеснув на неї концентровану сірчану кислоту. В результаті Гандзюк отримала опіки 30 відсотків тіла. 

Print Friendly, PDF & Email