Генпрокурор України Юрій Луценко розповів про хід розслідування вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв’ю Луценка на телеканалі «Інтер».

За словами Луценка, всі виконавці, організатори, замовники у справі Гандзюк, як і в будь-якій іншій справі, сядуть тоді, коли для цього будуть знайдені факти, на основі яких суд зможе оцінити справу і винесе конкретне рішення.

«У цій справі насправді йде два процеси. Процес роботи правоохоронних органів, який є результативним, і впевнений, що він дійде і до замовника, маю для цього підстави так стверджувати. І паралельно йде процес людей, які хочуть [заробити] на цьому політичні дивіденди. Діячі в парламенті створили ТСК … при цьому вони зливають дуже важливу інформацію», — заявив він.

При цьому Луценко переконаний, що замовник вбивства Гандзюк буде затриманий.

Нагадаємо, 4 грудня правоохоронці повідомили про підозру раніше засудженому громадянинові України Левіну по кличці Москаль-молодший, який, на думку слідства, відігравав важливу роль у підготовці та організації нападу на активістку Катерину Гандзюк. 

Print Friendly, PDF & Email