Мішель Обама розпочала промо тур зі своєю книгою «Становлення». Місцем презентації та першою зупинкою у турі по 12 містах стала домашня арена Chicago Bulls у рідному місті Обами. Як і повідомлялося раніше, ведучою презентації була Опра Вінфрі. Представляючи публіці книгу та її автора Опра, не називаючи Трампа напряму, згадала про суперечливий політичний клімат. «Так багато людей сьогодні відчувають тривогу…бояться темряви, що нависає над нами. Однак всі ви, хто зібрався тут, є свідоцтвом світла».

Як тільки колишня перша леді Сполучених Штатів вийшла на сцену, 14-тисячний натовп почав бушувати. Ця презентація не була схожа на жодну іншу: це було наче ток-шоу, політичне раллі та рок-концерт, що змішалися воєдино. На екранах транслювали сімейні кадри подружжя Обами, а перед стадіоном продавали футболки з зображенням Мішель та назвою її книги. 

Однак на відміну від книги, в якій відверто критикується Дональд Трамп, у 90-хвилинній розмові жодного разу не прозвучали слова, які б засудили Трампа. Розповідаючи про те, як плакала в літаку, після того як вони залишили Білий дім, Обама сказала, що Трамп був зовсім ні до чого. Хоча в книзі вона описує свої відчуття від думок про те, що наступник її чоловіка прийшов, щоб зруйнувати все над чим так довго працював Барак Обама. На презентації ж вона розповіла, що вже сидячи в літаку почала плакати від усвідомлення того, що 8 років складної роботи скінчилися. «Я думаю, це було наче звільнення після 8 років, протягом яких ти намагаєшся робити все ідеально», – прокоментувала колишня перша леді. 

У книзі вона також зазначила, що ніколи не пробачить Трампу того факту, що він намагався поставити під сумнів право її чоловіка займати Овальний кабінет, оскільки той нібито не є громадянином США за правом народження. 

У відповідь на таку оцінку Трамп зазначив, що Мішель Обамі мабуть пристойно заплатили, щоб вона написала таку книгу. Він також додав, що в свою чергу ніколи не зможе пробачити своєму попереднику того, що він зробив Америку такою небезпечною країною. 

Джерело: Associated Press

Print Friendly, PDF & Email