Колишня перша леді США Мішель Обама випускає нову книгу “Becoming”, в якій безжально та відверто критикує нинішнього президента Дональда Трампа, передає Associated Press.

На сторінках книги Обама розповідає, як була шокована в ту ніч, коли дізналася, що саме Трамп займе місце її чоловіка в Білому домі, і зрозуміла, що він намагатиметься зруйнувати все, що збудувала адміністрація Барака Обами. 

Вона також засуджує саму передвиборчу кампанію Трампа, в якій той поставив під сумнів право Барака Обами займати пост президента через його етнічне походження. Дональд Трамп називав свого попередника фанатичним і небезпечним та звинувачував у наміренному розпалюванні екстримізму. 

В свойх мемуарах Мішель Обама згадує весь шлях, який вона і її чоловік пройшли. Вона згадує про дитинство в Чикаго; про боротьбу з расизмом; про складнощі подружнього життя в умовах побудови політичної кар’єри і частої відсутності чоловіка вдома; про те як зрозуміла, що вона сама відповідальна за своє щасливе майбутнє; та про її здивування, коли вона стала першою темношкірою першою леді Сполучених Штатів. 

Мішель Обама розповідає, що у момент, коли Трамп оголосив про участь у президентських виборах у 2015 році, подумала, ніби він просто грає на публіку. А також висловила недовіру до того факту, що так багато жінок могли обрати жінконенависника замість Гіларі Клінтон, яку Обама називає «виключно кваліфікованою жінкою-кандидатом», особливо після звинувачень у сексуальному насиллі. 

Мішель Обама докладно згадує, як Трамп намагався принизити Клінтон, як під час дебатів він ходив за нею по п’ятах та нависав за спиною, прагнучи продемонструвати її нікчемнічть у порівнянні з ним. 

Продажі книги стартують у вівторок. Запуск пройде у Юнайтед центрі в Чикаго. Десятки тисяч людей вже придбали квитки на цей захід, ведучою якого стане Опра Вінфрі. Після цього Мішель Обама проведе ще ряд масштабних презентацій по всій країні. 

Print Friendly, PDF & Email