Рада Безпеки ООН не змогла узгодити свої подальші дії стосовно ситуації в секторі Гази, яка останнім часом сильно загострилася, передає Associated Press.

Посол Кувейту Мансур Аль-Отаібі після закритих консультацій у вівторок розповів репортерам., що сторонам «не вдалося дійти рішення по ситуації в секторі Гази» через розбіжності всередині Ради Безпеки. 

Аль-Отаібі сказав, що «більшість держав-членів підняли питання про те, що рада має щось зробити, і одна з пропозицій полягала в тому, що Рада Безпеки має розглянути питання про відвідування окупованих територій». 

Дипломатичні джерела стверджує, що ідею поїздки в сектор Гази висунув посол Швеції Олаф Скуг. Її також підтримали Росія та Великобританія. Ці свідчення були передані на умовах анонімності, оскільки обговорення були приватними. Про закриті консультації попросили Кувейт та Болівія. 

Представник Ізраїлю в ООН Дані Данон заявив, що країни, які хочуть звинуватити його країну в останніх загостреннях відносин є «моральними банкрутами. Він стверджує, що винуватцем  в цій ситуації лише один ХАМАС, який проводить агресивні напади на мирне населення. 

Нагадаємо, що міністр оборони Ізраїлю Авігдор Ліберман пішов сьогодні у відставку через перемир’я з ХАМАСом, на яке погодився прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху.

Print Friendly, PDF & Email