Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на цьому тижні відвідає США з робочим візитом. Про це повідомила прес-служби МЗС України, передає УНН.

«14-16 листопада 2018 року міністр закордонних справ України Павло Клімкін перебуватиме з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки», — йдеться в повідомленні прес-служби.

Відзначається, що головною метою візиту Клімкіна є проведення 16 листопада інавгураційного засідання оновленого формату Комісії стратегічного партнерства Україна — США. Захід пройде під спільним головуванням глав зовнішньополітичних відомств України та США.

Крім того в МЗС розповіли, що програмою перебування міністра Павла Клімкіна в Вашингтоні також передбачено проведення переговорів з державним секретарем США Майклом Помпео, зустрічі з провідними американськими законодавцями і спілкування з представниками американської експертного середовища.

Нагадаємо, що 23-24 жовтня міністр закордонних справ відвідав безпековий форум у польській столиці Варшаві. В ході візиту від провів ряд двосторонніх зустрічей. 

А 15 жовтня Павло Клімкін зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом в Брюсселі. На зустрічі йшлося про діяльність робочих механізмів особливого партнерства України з Альянсом, в тому числі засіданнях комісій Україна-НАТО на міністерському рівні.

Print Friendly, PDF & Email