ПРЕС-АНОНС

 

За ініціативи Юридичної компанії «Правова та економічна безпека» та за підтримки Торгово-промислової палати України, в Києві пройде круглий стіл на тему: «ФІСКАЛЬНИЙ ТИСК НА БІЗНЕС: ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ», присвячений аналізу та пошуку шляхів вирішення найактуальніших проблемних питань, що виникають між суб’єктами господарської діяльності і правоохоронними, а також контролюючими органами.

Тиск на бізнес з боку фіскальної служби шляхом призначення безпідставних перевірок і ревізій під час провадження досудового розслідування кримінальних проваджень — вже досить поширена проблема в сфері господарської діяльності. Часто цей механізм зводиться до перешкоджання законній діяльності підприємств з метою отримання незаконної вигоди посадовими особами. Дана проблема дуже негативно відображається на бізнес-кліматі всередині країни і зовнішній імідж України як майданчика для ведення господарської діяльності.

Саме тому виникла ідея провести цей круглий стіл і доступними організаторам інструментами зробити свій внесок у вирішення даних проблем.

Формат заходу: тематичні виступи з презентаціями, обговорення, прийняття резолюції круглого столу шляхом голосування учасників.

Місце проведення: Торгово-промислова палата України, м.Кіїв, вул.Велика Житомирська, 33.

Дата і тривалість: 15 лютого 2018 р., 14:00 – 17:00.

ТЕМИ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ:

— Податкові перевірки в кримінальному провадженні. Основні аспекти призначення, проведення та оскарження їх результатів.

— Відмова в реєстрації контролюючим органом податкових накладних. Проблемні питання, порядок і особливості адміністративного та судового оскарження.

Учасники: представники бізнесу, члени Торгово-промислової палати України, представники ЮК «Правова та економічна безпека», адвокати за профілем, колишні і діючі представники фіскальної служби, представники прокуратури і представники інших структур, які мають відношення до обговорюваного процесу на практиці .

Інформаційним партнером заходу є інтернет-портал «The Економіст».

Запрошуємо представників ЗМІ та усіх небайдужих взяти участь в дискусії. Свої пропозиції щодо участі та теми можливих виступів просімо передати до 14 лютого 2018 року по e-mail: editor@economistua.com.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел.: 097-808-69-77.
Контактна особа — В’ячеслав Ігорович Шутенко.

Print Friendly, PDF & Email