Президент США Джо Байден сказав, що зв’язки найбагатшої людини світу – Ілона Маска з іншими країнами “варті того, щоб на них звернули увагу”. При цьому він відмовився сказати, чи зробив Маск щось неналежне.

Про це пише Blumberg.

“Я вважаю, що співпраця або зв’язки Ілона Маска з іншими країнами заслуговують того, щоб на них звернули увагу. Незалежно від того, робить він щось неналежне чи ні. Я вважаю, що вони варті уваги. Але це все, що я скажу”, – заявив Байден на пресконференції в Білому домі.

Видання з посиланням на джерела додає, що адміністрація Байдена обговорює, чи повинні США піддавати перевірці національної безпеки деякі підприємства Маска, включаючи його угоду щодо купівлі соцмережі Twitter і супутникової мережі Starlink від SpaceX.

Одним з елементів угоди з купівлі Twitter Inc. вартістю 44 млрд доларів була присутність іноземних інвесторів у консорціумі Маска. До групи входять принц Саудівської Аравії Альвалід бін Талал, криптобіржа Binance, заснована і керована вихідцем з Китаю, і суверенний фонд Катару. Крім того, автовиробник Маска Tesla отримує близько 25% своїх доходів з Китаю.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email