Премʼєр-міністр Великої Британії Ріші Сунак підтвердив, що його кабінет надішле Україні ще 1000 ракет "земля-повітря" та понад 25 000 комплектів для екстремальних холодів.

Про це він повідомив у твіттері за результатами розмови з президентом Володимиром Зеленським. Премʼєр також прокоментував учорашні заяви Росії про відведення військ із Херсона на лівий берез Дніпра, яке вона нібито готує.

"Відхід Росії з Херсона був би великим прогресом, але правильно бути насторожі, поки український прапор не зʼявиться над містом сьогодні", – зазначив премʼєр.

Український президент зі свого боку зазначив, що під час розмови з премʼєр-міністром йшлося і про підтримку "зернового коридору", яким українська агропродукція експортується до країн, які її потребують.

Велика Британія – один із найпотужніших союзників України, який допомагає в боротьбі з російським вторгненням. Окрім важкого озброєння і гуманітарної допомоги, британці тренують українських військових. Також уряд заморозив 18 млрд фунтів, що належать підсанкційним росіянам.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email