У Південнобузькому операційному районі противник ворог перегрупування та здійснює заходи щодо часткового відведення військ на лівий берег Дніпра. Водночас росіяни продовжують обстріли деокупованих територій і тилу.

Свою чергою наші війська на стику Херсонщини і Миколаївщини посунули лінію фронту на 7 кілометрів. Звільнили майже 260 кв. км територій та 12 населених пунктів, повідомили в оперативному командуванні "Південь" ситуацію на фронті станом на день.

"Ранком окупанти-терористи обстріляли нещодавно звільнену Золоту Балку Новоолександрівської громади Херсонщини. Намагалися влучити в пункти видачі гуманітарної допомоги та в адміністративні будівлі органів влади. Пошкоджено приватні обійстя. Без постраждалих", – йдеться у повідомленні.

Військові закликали дотримуватися режиму інформаційної тиші. Звільнення територій та населених пунктів триває, але проголошення їх передбачає комплекс заходів із забезпечення безпеки населення і підрозділів.

Учора окупанти заявили про рішення "відвести війська" з Херсона і навколишніх населених пунктів на лівий берег Дніпра. Генштаб станом на ранок четверга не підтверджував і не спростовував дані щодо так званого виходу окупаційних військ. Там також наголосили, що ймовірний вихід ворога з Херсона є результатом активних дій сил оборони.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email