ЗСУ, ймовірно, завершили оточення російського угруповання в районі Лимана Донецької області. Про це у зведенні у п'ятницю, 30 вересня, повідомляє Інститут вивчення війни ISW. Також з'явилося повідомлення, що ЗСУ звільнили місто Ямпіль у Лиманському районі Донецької області.

"Українські війська, ймовірно, майже завершили оточення російського угруповання в Лимані та перерізали критичні наземні лінії зв'язку (ГЛОКС), які підтримують російські війська в районі Дробишеве-Лиман", - повідомили у ISW.

Зазначається, що за даними з російських джерел, українські війська прорвали російську оборону в районі Ставок, за 10 км на північ від Лиману, а також перерізали дорогу Торське - Дробишеве, яка є останнім шляхом постачання та виїзду для росіян, які утримують лінію на захід від Лиману.

Як повідомляють російські військові кореспонденти, на яких посилається ISW, ситуація є "надзвичайно складною" для підрозділів БАРС-13 та 752-го мотострілецького полку 20-ї загальновійськової армії, які тримають оборону в районі Дробишевого та в Лимані.

ЗСУ, ймовірно, атакують Лиман із трьох напрямків і перерізали окупантам доступ до критично важливої ​​дороги Сватове - Лиман, яка є основною наземною лінією зв'язку (GLOC), що підтримує російське угруповання в Лимані.

За деякими даними ISW, без негайного підкріплення для російських військ ЗСУ зможуть взяти Лиман.

Ватажок донецьких сепаратистів Денис Пушилін у п'ятницю вдень підтвердив цю інформацію.

"Щодо Червоного Лиману новини тривожні… Наразі Червоний Лиман у півкільці… Ямпіль та Дробишеве повною мірою нами не контролюються. Дуже неприємні новини…"

Тим часом у мережі з'явилося відео, на якому боєць ЗСУ говорить "Ямпіль наш" поряд із Ямпільським навчально-виховним комплексом.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email