Псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях України координувалися адміністрацією президента Росії та супроводжувалися потужною інформаційною кампанією, націленою на Європу. Про це повідомив речник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скибицький в інтерв'ю військовому телебаченню України.

Він зазначив, що на захоплених українських територіях постійно перебували російські чиновники, а представники федеральних органів РФ надавали допомогу так званим виборчим комісіям.

За словами Скибицького, Росія провела потужну інформаційну кампанію, основною метою якої було переконання європейської громадськості щодо дотримання окупантами норм міжнародного права.

“Російські пропагандисти у різних місцях створювали постановочні сюжети. Завозили людей із Ростовської області та Криму для того, щоб створити так звану масовку. Показати, наскільки люди тішаться, наскільки вони дружно йдуть голосувати. Цю картинку показуватимуть російському глядачеві та спробуватимуть переконати Європу, що це сталося відповідно до міжнародного права. Але ми розуміємо, що це фейк. Це чергова потужна інформаційна кампанія, яку проводить РФ, покриваючи свої злочини”, - наголосив представник ГУР.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email