Ворог тричі організовував штурмові дії, при кожній з яких атакував одразу з кількох сторін.
Війська РФ зосередили основні зусилля на Сході України та штурмували Верхньокам’янське. ЗСУ відбили три спроби штурму. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

«Незважаючи на перекидання частини живої сили та техніки у південні області, основні зусилля росіяни продовжують зосереджувати на Сході України. Ворог тричі організовував штурмові дії, при кожній з яких атакував одразу з кількох сторін. Зокрема, вів наступ поблизу Верхньокам’янського, але через спротив наших збройних сил змушений був відступити», — зазначив він.

За словами Гайдая, 12 разів росіяни застосовували ствольну артилерію, ще чотири – реактивну. Таку ж кількість разів залучали мінометників, завдали двох ракетних ударів.

Також голова ОВА повідомив, що населені пункти, навколо яких лежить лінія фронту, обстріляли окупанти з усіх видів озброєння, у тому числі з танків. Крім того, шість ударів зроблено штурмовою та армійською авіацією РФ.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email