Партнери України мають виконати свою частину зобов’язань щодо зернового коридору і гарантувати безпеку поставок.

Українські порти знову працюють, проте ризик провокацій із боку Росії залишається. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні у суботу, 6 серпня.

«Вдалося відновити морський експорт української агропродукції. Наші порти на Чорному морі знову працюють. І хоча поки що дуже рано давати загальні оцінки процесу, все ж таки можна сказати, що це позитивно і для нашої держави, і для всіх наших партнерів. Однак ключовий ризик — безпековий — досі не знято», — сказав він.

Український лідер підкреслив, що глобальна продовольча криза буде вирішена, якщо партнери виконають свою частину зобов’язань щодо зернового коридору і гарантуватимуть безпеку поставок.

Зрештою, президент наголосив, що відновлення морського експорту з України стало можливим завдяки насамперед ЗСУ, зокрема захисникам Одеси і тим, хто забезпечив звільнення Зміїного.

«Це просто герої», — констатував Зеленський.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email