Зеленський наголосив на реалізації Плану швидкого відновлення для деокупованих від російських військ міст та сіл.

Українська армія звільнила 1060 населених пунктів, які потребують відновлення. Про це заявив президент Володимир Зеленський у ході вечірнього відеозвернення в суботу, 6 серпня.

«Один із найвідповідальніших напрямків на серпень та вересень — це реалізація нашого Fast Recovery рlan. Те, що необхідно зробити на звільненій від ворога території, щоб дати людям умови для нормального життя і підготуватися до осінньо-зимового сезону», — сказав глава держави.

Український лідер інформував, що Естонія першою в межах Fast Recovery рlan вибрала об’єкти для фінансування у Житомирській області, якій допомагає з відновленням.

«Працюємо з дипломатами та компаніями і щодо всіх інших областей, які потребують підтримки та відновлювальних робіт», — додав президент.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email