Українські військові взяли під контроль село Яцьківка у Лиманському районі Донецької області і повернули раніше втрачені позиції на Бахмутському напрямку. Про це сказав заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов на брифінгу у п’ятницю, 23 вересня.

«Під час ведення штурмових дій підрозділами Сил оборони встановлено контроль над населеним пунктом Яцьківка. Наші війська покращують своє тактичне становище. Так, завдяки своєчасному перегрупуванню підрозділів однієї з механізованих бригад, якісній організації бою, нам вдалося повернути раніше втрачене положення та забезпечити контроль позицій у районі на південь від Бахмута», – сказав Громов.

За його словами, на Бахмутському напрямку ситуація лишається складною, але контрольованою. Противник продовжує вести наступальні дії. ЗСУ тримають оборону, незважаючи на інтенсивний вогонь противника.

Нагадаємо, російські окупанти поступово відступають на Півдні України. Про це повідомила керівник об’єднаного прес-центру Сил оборони Оперативного командування Південь Наталія Гуменюк.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email