Реакція росіян на оголошення Кремлем часткової мобілізації є «істеричною та надзвичайно емоційною». Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, повідомляє провладне інформагентство РІА Новости у п’ятницю, 23 вересня.

«Можна ще було якось зрозуміти ось таку істеричну та надзвичайно емоційну реакцію в перші години після оголошення (про часткову мобілізацію — ред.), навіть у перший день. Тому що, дійсно, був певний брак інформації, що також зрозуміло. Вже з учорашнього дня все-таки відповідно до рішення кабінету міністрів були вже активовані всі інформаційні лінії довідкові. Міністерство оборони регулярно відповідає на всі запитання. Громадяни звертаються, ЗМІ публікують відповіді Міністерства оборони», — запевняє представник Кремля.

За його словами, у соцмережах нібито поширюється «багато фейків про мобілізацію».

«Є, звісно, ​​якісь такі провокаційні, величезна кількість фейкових повідомлень у соцмережах», — зазначив він.

Пєсков порадив ставитися до цієї інформації «тверезо, і вдумливо, і об’єктивно». Також він додав, що росіянам не варто зважати на «провокаційні спроби».

Зазначимо, що у відповідь на оголошення президентом Росії Володимиром Путіним часткової мобілізації в РФ, росіяни почали масово виїжджати з країни, зокрема до Фінляндії.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email