Українська армія або вже пішла у контрнаступ у Херсонській області, або ось-ось піде. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW), оприлюдненому в ніч на неділю, 24 липня.

«Українські війська, імовірно, готуються або розпочали контрнаступ у Херсонській області станом на 23 липня, але інформація про хід та темпи контрнаступу у відкритому доступі буде обмежена і відставатиме від подій», — зазначено в документі.

Аналітики посилаються на повідомлення радника Херсонської облдержадміністрації Сергія Хланя, котрий напередодні повідомив, що українські війська звільнили деякі населені пункти у регіоні.

Крім того, в ISW цитують неназваного високопосадовця Міністерства оборони США, який також інформував про деокупацію бійцями ЗСУ частини зайнятих військами РФ сіл біля Херсона.

Експерти зазначають, що територія між лінією фронту та Херсоном сільська, там розташовані невеликі населені пункти, які можуть переходити під контроль ЗСУ чи росіян без повідомлень про це.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email