Поблизу тимчасово окупованого міста Лисичанськ Луганської області ЗСУ ліквідували загін російського ОМОНу із Сахаліну. Про це йдеться у повідомленні Управління стратегічних комунікацій, оприлюдненому в суботу, 23 липня.

Як зазначено, спецпризначенці нещодавно прибули до України з Далекого Сходу в рамках ротації. Українські бійці знищили понад десять загарбників.

«Воїни ЗС України відправили подарунок загону сахалінського ОМОНу в Лисичанську, які щойно заїхали на ротацію. 12 відразу офіційно денацифікувалися і демілітаризувалися, склад загону, що залишився, важко поранений», — уточнили захисники.

Зазначимо, сахалінський загін ОМОНу вважається одним із найкращих спецпідрозділів Росії.

Раніше голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив, що у Лисичанську ЗСУ знищили півсотні окупантів, коли ті проводили нараду.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email