Росія завдала ракетного удару по Одесі. Незважаючи на це, влада України продовжує виконувати умови угоди щодо вивезення зерна.

У зв’язку з підписанням Ініціативи щодо експорту зерна та пов’язаних харчових продуктів морським шляхом здійснюється відповідна підготовка трьох портів до відновлення роботи. Про це у суботу, 23 липня, повідомила прес-служба Мінінфраструктури України.

Ідеться про такі морські ворота, як Одеса, Чорноморськ та Південний.

«Враховуючи викладене, інформуємо вас, що захід та вихід суден у зазначені морські порти здійснюватимуться шляхом формування каравану, який супроводжуватиметься судном лідирування», — йдеться у повідомленні.

Відомство з метою складання планів створення караванів просить подавати заявки на включення суден на електронну пошту lon@ods.uspa.gov.ua.

Нагадаємо, напередодні у Стамбулі Україна, Туреччина та ООН уклали угоду щодо експорту зерна, у рамках якої необхідно розблокувати згадані порти.

А сьогодні вдень Росія завдала ракетного удару по Одеському морському порту, поранень зазнали кілька людей. У Києві констатували, що Москва «навмисно завдала демонстративного та принизливого удару по репутації Туреччини та ООН».

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email