Московський ЛГБТ-активіст Олег Васильєв, він же Марія Штерн, або Сіре-Фіолетове, та його супутниця Вікторія Мірошниченко що зникли у непідконтрольному Україні Донецьку живі, та виїхали з території ДНР. Як вже писав «Економіст», Сіре-Фіолетове в’їхав на територію ОРДЛО із метою провести антивоєнну ЛГБТ акцію, але зник, і як вважали його соратники, був затриманий правоохоронними органами ДНР через те, що збирався влаштувати незвичайний перформанс на площі Леніна в Донецьку.

Попри те, що влада самопроголошеної ДНР заперечувала факт арешту Сірого-Фіолетового, з’ясувалося що він (або як він себе сам називає, «воно») був таки затриманий поліціянтами.

Стали відомі також деталі акції, яку планував активіст. А саме, Сіре-Фіолетове збирався встановити намет на площі Леніна (центральна площа Донецька), відрізати собі мошонку, та згодувати її бездомним собакам. Його супутниця мала зафіксувати його дії на відео.

Між тим плани акціоністів так і не здійснились через репресивні дії поліції. Олег Васильєв та Вікторія Мірошниченко були депортований з території самопроголошеної республіки.

Print Friendly, PDF & Email