У ідейної натхненниці мовних інспекторів та дитячої письменниці Лариси Ніцой, що відома переважно своїми публічними істериками начебто на захист української мови, обікрали квартиру. Про це письменниця повідомила на власній сторінці в соцмережі Фейсбук.

«Винесли три чемодани новенькі, (ми з родиною мандруємо, маємо кожен свою валізу), винесли, блін, проектор!!! з яким я їздила по селах по сільських школах і бібліотеках до дітей із зустрічами. У мене мультимедійні презентації. Народний депутат Анатолій Євлахов подарував для цих зустрічей проектор. Навіть по Київських бібліотеках той проектор покатався, бо в них немає свого. Не встигли більше винести, хтось налякав, що встигли з полиць зняти — те й винесли. Блін, валізи італійські, шкода. Рюкзак туристичний, великий. А проектор — з чим тепер до учнів їздити на зустрічі?» — бідкається письменниця та активістка.

Але головним меседжем її публікації стало обурення щодо непрофесійності українських поліціянтів: «Викликаю поліцію і кажу, що ТРИ ЧЕМОДАНИ лежать зараз десь в домі. Їх ще не винесли. Повз консьєржа ніхто не проходив з таким багажем. Проектор у коробці теж великий, блін, з пультами з подовжувачами. Вони десь лежать поруч. І що? А ніщо. Напишіть отут заяву, отут підпишіться. Номер заяви отакий-то, питайте яка її доля. До побачення».

Також, письменниця повідомила, що вона та члени її родини вже не вперше стають жертвами крадіжок: «У січні в доні вкрали айфон, той, що працює тільки з її відбитком пальця. Той, що посилає сигнали на супутник і його можна за якимось номером прослідкувати. Добу телефон ще був на зв’язку. Добу на нього можна було подзвонити. Його можна було б ще за номером простежити. Написали купу заяв. Поки телефон на зв’язку — шукайте. Дуля! Дуля з маком! Не ведіться на ці всі рекламні штуки. Нічого ніхто не відслідковує і знайти не може! Ні поліція, ні оператор».

«Нахріна нам 102 — щоб було куди дзвонити? Нахріна нам поліція, щоб припертися на виклик двома бригадами двома машинами і взяти в мене автограф? Української поліції не існує. Це міф. І наші податки в трубу» — резюмує Ніцой.

Print Friendly, PDF & Email