СБУ провела обшуки у Житомирській облраді. Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська:
«Служба безпеки України 23 лютого провела обшук і вилучення документів в Житомирській облраді, депутатів якого підозрюють в прагненні до прихованої федералізації».

Отже, серед загадкових формулювань демократичного новоязу, на кшталт «побутового сепаратизму» додалась «прихована федералізація».

Нагадаємо, що минулого тижня в СБУ повідомляли, що депутати облрад різних областей нібито планують обговорення питань, які, на думку спецслужби, могли сприяти просуванню в Україні ідей переходу до федеративного устрою країни, створення вільних економічних зон, запровадження прямих виборів губернаторів, надання особливого статусу російській мові тощо. Між тим в СБУ не пояснили якім чином прагнення до внесення змін у державний устрій України суперечить законам України, так само як і не стали пояснювати термін «прихована федералізація», але запевнили, що всі ці дії відбувалися та координувалися рукою Москви.

Також в СБУ стверджують про відкриття кримінальної справи стосовно «прихованого федералізму» житомирян, але не уточнюють, за якою статтею КК України відкрито кримінальне провадження, в рамках якого проводяться слідчі дії.

Print Friendly, PDF & Email