В ніч на 23 лютого у Львові трапилася масова бійка між місцевими жителями та громадянами Білорусі.

Про це повідомила речниця Нацполіції Львівщини Світлану Добровольську. Як стверджують у Нацполіції, конфлікт трапився близько першої ночі на проспекті Чорновола перед входом до готелю «Львів». Свідки інциденту стверджують, що бійку спровокували місцеві, яки були радикальними націоналістами.

Інформацію щодо інциденту підтвердив голова громадського об’єднання «Варта 1» Ігор Зінкевич: інцидент трапився між націоналістами, які повернулися ввечері з мітингів у Києві. Отже, по дорозі вони зустріли нетверезих білорусів, які поверталися у готель, та почали робити зауваження, щодо використання ними російської мови. Як стверджує Зінкевич, причиною бійки стало непорозуміння, викликане тим що білоруси не знали української мови. Отже, вони не зрозуміли ані сенсу зауваження, ані особливої львівської ґречності із якою подібні зауваження робляться. В результаті зав’язалася бійка.

За фактом бійки було складено адміністративний протокол щодо 31-річного львів’янина, який нецензурно висловлювався до представників поліції. Троє білорусів, які були учасниками бійки, звернулися до медиків, де їм було діагностовано забої. Після надання необхідної допомоги їх відпустили.

Print Friendly, PDF & Email