Жаір Болсонару, який отримав упевнену перемогу на президентських виборах, вступив у вівторок на посаду глави держави. Він приніс присягу на урочистому засіданні в Національному конгресі в присутності представників законодавчої та судової влади, а також зарубіжних гостей церемонії, передає ТАСС.

«Присягаюся зберігати, захищати і дотримуватися конституції, слідувати законам, працювати на загальне благо бразильського народу, підтримувати єдність, цілісність і незалежність Бразилії», - сказав Болсонару.

За традицією, якої дотримуються обрані бразильські лідери, Болсонару прибув до будівлі Національного конгресу на кабріолеті Rolls-Royce, вітаючи присутніх. Разом з політиком в автомобілі знаходилися його дружина Мішель і один з його синів Карлос Болсонару. Раніше в пресі з'являлися повідомлення про те, що новий президент може порушити традицію і відмовитися від поїздки на кабріолеті з міркувань безпеки. Справа в тому, що у вересні минулого року на політика було скоєно замах, і він провів в лікарні декілька тижнів.

Нагадаємо, що Болсонару здобув перемогу за результатами другого туру виборів, який відбувся 28 жовтня. Він отримав 56 відсотків голосів виборців, а його головний опонент Фернанду Аддад від Робітничої партії набрав 44 відсотка голосів.

Print Friendly, PDF & Email