Ультраправий кандидат Жаір Болсонару здобув перемогу на президентських виборах в Бразилії в неділю, передає Reuters. Колишній військовий Болсонару побудував свою предвиборчу кампанію на обіцянках очистити політику та боротись із злочинністю та корупцією.

За результатами підрахунків Болсонару отримав перемогу з 56 відсотками голосів виборців. А його головний опонент Фернанду Аддад від Робітничої партії набрав 44 відсотка голосів.

У своїй першій промові після оголошення результатів Болсонару пообіцяв поважати демократичні принципи, однак заявив про наміри змінити курс держави. «Ми не можемо продовжувати фліртувати з соціалізмом, комунізмом, популізмом і лівим екстремізмом … Ми будемо змінювати долю Бразилії», – промовив новий президент.

Прихильники Болсонару святкували його перемогу феєрверками, водії авто почали сигналити після оголошення результатів.

Дональд Трамп, чиїм відвертим прихильником є Болсонару, вже привітав нового бразильського президента з перемогою та побажав йому успіхів на посаді.

Нагадаємо, що за результатами першого туру Болсонару підтримало 46,46 відсотків виборців, в той час як за Аддада проголосувало лише 28,69 відсотків.

Print Friendly, PDF & Email