З 1 серпня Україна експортувала понад 11 мільйонів тонн агропродукції до 38 країн світу.

Ініціативу щодо безпечного транспортування агропродукції Чорним морем продовжено ще на 120 днів. Таке рішення було ухвалено у Стамбулі, повідомив 17 листопада міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

"Гарантами виконання Ініціативи залишилися ООН та Туреччина", - уточнив він.

Кубраков наголосив, що український агроекспорт залишається важливим інструментом протидії світовій продовольчій кризі.

"З 1 серпня - початок роботи зернової Ініціативи, і до сьогодні Україна експортувала понад 11 мільйонів тонн агропродукції до 38 країн світу. Це значний обсяг, але недостатній. Світовий ринок не має можливості замінити українську агропродукцію в найближчій перспективі. Разом з тим, можливо збільшити обсяги нашого продовольства для світу", - наголосив глава Мінінфраструктури.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email