Різке похолодання посилило і так непросту ситуацію в енергосистемі, наголосили в Укренерго.
У четвер, 17 листопада, по всій Україні відбуватимуться погодинні та аварійні відключення електрики. Складну ситуацію з електропостачанням посилило похолодання, повідомили в Укренерго.

"Через різке похолодання зросло споживання електроенергії в тих регіонах України, де вже відновлено електропостачання після масованих ракетних ударів 15 листопада по енергетичній інфраструктурі. Це ще більше ускладнило і так непросту ситуацію в енергосистемі", - зазначили в компанії.

Наголошується, що енергетики змушені застосувати більший обсяг обмежень.

"Це необхідний захід для збереження стабільності енергосистеми після вже шостої прицільної ракетної атаки рашистів на енергооб'єкти. Ремонтні бригади працюють цілодобово", - додали в Укренерго.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email