Президент отримав доповіді від командування ЗСУ та Повітряних сил та "не може їм не довіряти".

Президент Володимир Зеленський висловив переконання, що ракета, яка впала у вівторок на території Польщі, була неукраїнською. Про це він сказав під час спілкування з журналістами в ефірі телемарафону у середу, 16 листопада.

"Я не сумніваюся, що це була не наша ракета, або не наш ракетний удар", – сказав Зеленський.

За словами президента, він отримав доповіді від командування ЗСУ та Повітряних сил та "не може їм не довіряти", бо з ними "війну пройшов".

Зеленський вважає, що Україну потрібно допустити на місце обстрілу у Польщі.

"А можна не говорити остаточні висновки? Маємо право бути у слідчій групі? Авжеж", – сказав він.

Зеленський зазначив, що Україна – "живий щит" для всієї Східної Європи, але він поки що не почув цього від Заходу. При цьому він протягом ночі спілкувався з лідерами інших держав у конфіденційному режимі.

"Я вважаю, що це була російська ракета, виходячи з довіри до військових доповідей", – резюмував президент.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email