Василь Малюк розпочав військову службу в органах державної безпеки у 2001 році. Він має військове звання – бригадний генерал.

Президент Володимир Зеленський призначив Василя Малюка виконувачем обов’язків голови Служби безпеки України. Відповідний указ з’явився на сайті глави держави у понеділок, 18 липня.

«Першому заступнику голови Служби безпеки України Малюку Василю Васильовичу тимчасово виконувати обов’язки голови Служби безпеки України», – йдеться у документі.

Про Василя Малюка відомо, що у 2005 році він здобув вищу юридичну освіту у Національній академії СБУ за спеціальністю Правознавство.

З 2001 року розпочав військову службу в органах державної безпеки. За час служби у регіональних управліннях СБУ обіймав посади від оперуповноваженого до заступника начальника управління – начальника відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

З 2020 року обіймав посаду начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ. Має ряд відомчих відзнак та заохочень. Нагороджений нагрудними знаками СБУ За відвагу та За доблесть. Учасник бойових дій.

У березні цього року Зеленський надав йому військове звання – бригадний генерал.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email