Держсекретар США Ентоні Блінкен на зустрічі з першою леді України Оленою Зеленською у Вашингтоні запевнив її у підтримці відновлення України.
Дружина президента Олена Зеленська відвідала з візитом США, де зустрілася з державним секретарем Ентоні Блінкеном і торкнулася питань потреб України в боротьбі з Росією. Про це розповіла перша леді на своїй сторінці у Facebook, а також представник Держдепу США Нед Прайс, якого цитує АР.

«Я зараз у США. Тепер моя черга говорити в США про українські потреби у нашому опорі та боротьбі з агресором. Вже зустрілася з держсекретарем Ентоні Блінкеном. Його позиція щодо того, що цитую: «суверенна, незалежна Україна існуватиме набагато довше, ніж Путін» залишається незмінною», — написала Зеленська.

Як повідомляє АР, представник Держдепу Нед Прайс заявив, що Блінкен запевнив Зеленську у прихильності США до України. Він також наголосив на її роботі з цивільними особами, які постраждали від війни.

«У неї є чудова ініціатива щодо психологічної допомоги громадянам, яку підтримало й Агентство США з міжнародного розвитку», — зазначив Прайс.

Видання повідомляє, що у вівторок Зеленська має зустрітися з дружиною президента США Джілл Байден, а в середу виступити перед законодавцями в залі Конгресу в Капітолії.

Зеленська нагадала, що отримала запрошення відвідати США від дружини Байдена у травні цього року, коли вона відвідала Україну.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email