Умови угоди не залишать Росії жодної нагоди для атаки українських портів, вважає глава МЗС.
Переговори щодо розблокування українських портів перебувають у фінальній стадії. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв’ю Forbes, опублікованому в понеділок, 18 липня.

«Політично рамку розуміємо. Залишилося вирішити питання, пов’язані з логістикою та безпекою. Учора делегації та переговорні команди значною мірою ці питання зняли. Тепер це все треба покласти на папір», — заявив він.

При цьому Кулеба наголосив, що Україна не погодиться на жодне рішення, яке залишатиме будь-яку щілину для можливості фронтальної атаки на українські порти з моря з боку Російської Федерації.

Глава МЗС заявив, що бачить лише один аргумент, чому Путін погодиться на розблокування портів.

«Це його прагнення показати країнам, які дотримуються нейтральності або більше схиляються до російської позиції щодо війни (в Африці, Азії), що він їх врятував від голоду, від зростання цін на продукти харчування. В іншому я не розумію, навіщо йому це може бути потрібно. Погоджуючись на розблокування українських портів, він підриває власні зусилля щодо удушення української економіки», — додав він.

Кулеба припустив, що у Путіна зараз на одній шальці терезів — репутація Росії для країн Азії та Африки, а на іншій — небажання дати Україні заробити.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email