Президент України також подякував партнерам за допомогу Україні у забезпеченні протиповітряної оборони.

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні до українського народу говорив про успіхи Повітряних сил ЗСУ.

«Сьогодні добрий результат у наших Повітряних сил — збиті Калібри, ударний гвинтокрил окупантів, безпілотники. Хочу подякувати всім нашим захисникам і захисницям неба з повітряного командування Схід. Ви молодці — сьогодні і завжди», — наголосив президент.

Зеленський подякував партнерам за допомогу Україні у забезпеченні протиповітряної оборони.

«Кожен такий результат – це врятовані життя українців, це можливість не боятися для всіх наших людей. Ми зробимо все, щоб Україна могла повністю вберегти своє небо від російських ракет та авіації. Це одне з фундаментальних питань нашої держави. І, звісно, ​​ми вдячні всім нашим партнерам, які допомагають відповісти на нього. Допомагати Україні з протиповітряною обороною — це буквальний, очевидний спосіб захищати людей від російського терору», — зазначив Зеленський.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email