Шарль Мішель заявив, що «не можна втрачати жодного дня», проте зустріч міністрів енергетики країн ЄС відбудеться лише 9 вересня.
Європейська комісія не може чекати на виступ Урсули фон дер Ляйєн 14 вересня, щоб запропонувати рішення щодо енергетичної кризи. Про це у суботу, 3 вересня, заявив президент Європейської ради Шарль Мішель в інтерв’ю кільком європейським ЗМІ, повідомляє Politico.

«Не можна втрачати жодного дня», — сказав Мішель.

Він наголосив, що для ЄС важливо вирішити питання обмеження цін.

«Це не нове, ми не починаємо ці дебати сьогодні. Саме тому ми кілька разів запрошували Комісію викласти конкретні пропозиції, щоб допомогти державам-членам ухвалити рішення», – цитує видання слова Мішеля.

Президент Європейської комісії Фон дер Ляйєн у п’ятницю заявила, що вона «твердо переконана» у необхідності обмеження ціни на російський газ, що експортується трубопроводом до ЄС.

«Встановлення ціни на газ можна запропонувати на європейському рівні», — сказала вона.

Комісія виклала свою думку щодо проекту документа, отриманого Politico. Він закликає обмежити ціни на електроенергію з джерел, відмінних від газу, та перерозподілити кошти від високоприбуткових виробників енергії, щоб пом’якшити удар по споживачах.

Міністри енергетики з усього блоку мають зустрітись 9 вересня на екстреному саміті.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email