Затягування війни нестиме певні ризики, у тому числі зменшення фінансової та військової допомоги.
Росія має показати прагнення для переговорів. Для цього Москва має визнати свій статус окупанта. Про це у суботу, 10 вересня, заявив президент України Володимир Зеленський у ході щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії.

Він зазначив, що Росія на даному етапі не виявляє дипломатичної волі для можливих переговорів та не визнає, що готова повернути окуповані території.

«Вони не готові змінити свій статус, вони не готові говорити, що вони окупанти. Вони не готові сказати: «Велика трагедія, історична помилка». Якщо вони не готові, значить у них немає політичної волі. Вони не готові визнати окупацію нашої країни», — сказав Зеленський.

За його словами, затягування війни нестиме певні ризики, у тому числі зменшення фінансової та військової допомоги.

«Буде зменшення фінансової допомоги, наше завдання не допустити цього, проте це буде. Зменшення постачання зброї також буде. Наше завдання не дати такої можливості. Тут на допомогу може прийти лише суспільство», — заявив Зеленський.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email