Особиста зустріч Путіна та Байдена може відбутися цієї осені під час саміту Великої двадцятки.
Президент США Джо Байден не виявляє жодної зацікавленості в особистій зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним під час майбутнього саміту Великої двадцятки. Про це у суботу, 10 вересня, заявила заступник державного секретаря США Вікторія Нуланд, яку цитує Укрінформ.

«Щодо зустрічі на Балі, до неї ще є деякий час. Поки я не бачу жодного інтересу до Путіна з боку нашого президента», — сказала Нуланд.

 

При цьому вона заявила, що якщо Путін все ж таки з’явиться на Балі, то лідери G20 повинні дуже прямо продемонструвати свою позицію щодо того, що відбувається в Україні, щодо порушення Росією всіх можливих принципів, закладених у низці документів, які підписав ще Радянський Союз.

«Ми переконані, що за певних обставин буде глибока єдність у вимозі виведення російських військ з території України», — зазначила заступник держсекретаря.

Відомо, що запрошення на зустріч Великої двадцятки отримав український президент Володимир Зеленський.

У свою чергу у Міністерстві закордонних справ Російської Федерації заявили, що глава Кремля Володимир Путін погодився взяти участь у саміті G20.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email